Ezydoeeaqomorebe3fby

Beginners Hebrew

שיעורי וידאו שיביאו אותך ממצב של אפס ניסיון בטוורקינג > לטוורקרית גאה!

   Watch Promo

בקורס טוורקינג למתחילות הכיפי והפשוט הזה, שתיקחי לגמרי בקצב שלך

תלמדי 8 צעדי בסיס של טוורקינג -
תעברי בהדרגה מצעדי בסיס >> לקומבינציות >> לכוריאוגרפיות -
תוכלי ללמוד מהפלאפון וגם מהמחשב -
תתאהבי בגוף שלך, כבר עכשיו -
תתנסי באימון כיפי, משחרר ומעצים -


! בלי ניסיון קודם דרוש, רק צריך זוג רגליים ורצון לנסות ❤

גם בחדר הכי קטן אפשר ללמוד לרקוד טוורקינג


?מה את מקבלת בקורס

שמונה שיעורים, שיעור אחד לכל צעד בסיס -
ארבעה תרגולים -
ארבע כוריאוגרפיות -
דף עבודה עם הנחיות תרגול -
מגוון בונוסים - פירוט למטה -
לא מרוצה? החזר כספי תוך 14 ימים -

קל. כיפי. פשוט


Get started now!?מה בקורס יעזור לך להצליח ללמוד טוורקינג בקלות ובכיף

סרטוני הדרכה קלילים (ולעיתים מצחיקים) שתלמדי לגמרי בקצב שלך -
שלושה אימונים אישיים איתי, גל, בהם תקבלי משוב אישי -
שיטה פשוטה וקלה שפיתחתי אחרי לימוד יותר מ-1000 תלמידות מתחילות -
הדגמות ופתרונות למגוון של טעויות נפוצות -
פלייליסט עם יותר מ-250 שירי טוורקינג לתרגול -

סרטוני הדרכה + אימונים אישיים = הדרך הנכונה ללימוד טוורקינג אונליין


הבונוסים שתקבלי בהרשמה עכשיו לקורס

שלושה אימונים אישיים אונליין איתי, גל -
250 שירי טוורקינג לתרגול -
שיעור בונוס: כוריאוגרפית טוורקינג רצפה -
שיעור בונוס: חימום מותאם ספציפית לטוורקינג -

עכשיו זה הזמן להתנסות במשהו חדש ושובר שגרה


Get started now!?רוצה להרגיש רגועה יותר

הבטחת החזר כספי מלא תוך 14 יום -
שלושה אימונים אישיים אונליין איתי -
מייל לתמיכה [email protected] -?איך תדעי אם את מתאימה לקורס

יש לך עשר דקות ביום? לגמרי. זה האורך הממוצע של השיעורים -
מוכנה לשים בצד אמונות מגבילות של מה את יכולה או לא יכולה לעשות? לחלוטין -
משתוקקת להתאהב בגוף שלך, כבר איך שהוא עכשיו -

כן. אני לגמרי כן


Get started now!Your Instructor


Gal BePole
Gal BePole

Hi, I'm Gal, I'm a 31 year old woman who left behind a successful career in clinical trials and two degrees in biotechnology to pursue my passion: teaching twerk and empowering women. I grew up loving to dance but feeling self conscious about my weight and my looks, like all of us. Before twerking, I found my happiness in social Latin dances (Salsa and Bachata) and pole dance. I both learned and taught these dances part-time throughout my early 20's. After getting my B.Sc in biotech, I moved to Miami at the age of 24. And that's where it all started for me.

Twerking, back then, wasn't as mainstreamed and well known as it is now- it was just how women danced in Miami, and nobody made a big deal out of it. But for me, it was the first time I ever saw women move their body like that. I remember seeing a woman twerk for the first time in my life, thinking to myself- I wanna be like her. I want that confidence, and I want that body control. I took some classes in Miami from local teachers and when I came back home, I showed my friend my new dance moves.

Fast forward 3 years of teaching twerk part-time in Israel and abroad, in 2016 I quit my job and opened my own business in twerkapreneurship (you like that?). I've taught workshops and teacher trainings in over 13 countries including Australia, Europe, Israel and the States, started my own clothing line, ran regular twerk courses for over 3 years in Israel, and appeared on national TV and international web shows multiple times.

Now, I'm happy and excited to share with you my new online course- the product of teaching hundreds of students, dozens of teachers, and engaging in so many meaningful interactions with women and men sharing the impact of my content has had on their life. I hope you enjoy.


Frequently Asked Questions


אין לי טוסיק גדול. האם אני יכולה לעשות טוורקינג?
במילה אחת- כן! טוורקינג הוא ריקוד שמתאים לכל אחת ואחד, ללא קשר לגובה, משקל, או מבנה גוף. טוורקינג הוא ריקוד כיפי, סוער, מורכב ומשחרר, וכל מי שתתמיד ותשקיע תראה שיפור. רק תזכרי שטוורקינג הוא שפה חדשה שהגוף שלך עכשיו ינסה ללמוד, וכמו כל שפה- צריך לתרגל, אין אפס.
מעולם לא רקדתי. האם אני אצליח?
כן! לא צריך ניסיון במשהו שרק עכשיו מתחילים ללמוד. אף אחד מאיתנו לא נולד עם היכולת לדבר- אנחנו לומדים איך לדבר. וגם הגוף שלך לאט לאט ילמד איך לדבר את השפה החדשה הזו. ייכן ונשים עם ניסיון בריקוד ילמדו את החומר בקצב יותר מהיר, אבל תשתדלי לזכור- אין למה להשוות את עצמנו לאחרות. ההשוואה היחידה שרלבנטית פה, היא איפה התחלת, ולאיפה תגיעי. זו לא איזו שהיא יכולת קסומה שאו שנולדים איתה או שלא- אם את תשקיעי את הזמן והאנרגיה, את תראי שיפור מטורף.
אני פוחדת שלא אסיים את הקורס
יודעת משהו? גם אני. ואני חושבת שלא את ולא אני מעוניינות שזה יקרה. מהניסיון שלי כמדריכה וכתלמידה בעצמי, יש שתי אופציות כשזה נוגע לאשכרה לעשות קורס אינטרנטי שקנית: בינג׳, ותכנון מקדים. לפעמים, אני מתלבטת שבועות לגבי קניית קורס אינטרנטי כלשהו, אבל אז, עד שאני מגיעה להחלטה, אני כל כך בשלה, שאני מסיימת אותו בסופשבוע אחד. ולעיתים, במיוחד אם הקורס ארוך יותר, אני קונה אותו ופשוט עושה הסכם עם עצמי: אני סוגרת ביומן פעמיים בשבוע של שעה, שמה לי תזכורות ומוודאת שאני לא קובעת שום דבר אחד לאותו הזמן. פשוט תדמייני את הרגע הזה שבו סיימת הקורס, את שולטת בתנועות, את מרגישה מדהים ואת מראה לחברות את כל הסקילס המטורפים שלך. לא שווה את זה?
יש לי ניסיון בריקוד ולמדתי טוורקינג בעבר. האם אני מתקדמת מדי עבור הקורס הזה?
שאלה מצוינת! מכיוון שאני לא יודעת בדיוק מה הרמה שלך, אני אנסה לענות באופן כללי: אם מעולם לא למדת טוורקינג בצורה מסודרת, אבל יש לך רקע בריקוד, אני ממליצה לך לקחת את הקורס. את תקלטי את הטכניקה בקלות, תסיימי את הקורס יחסית מהר, ותקבלי הבנה יסודית ומעמיקה של התנועות. אם למדת טוורקינג בעבר ליותר מחודשיים רצוף ואת מחפשת רמה שהיא מעבר לרמה בסיסית, אני ממליצה לחכות לקורס הביניים/מתקדמות שלי.
כמה זמן תהיה לי גישה לקורס?
לנצח! לאחר ההרשמה לקורס, הגישה אליו תהיה פתוחה לנצח.
ואם אני לא מרוצה מהקורס?
המטרה שלי היא לעזור *לך* להגשים את המטרות שלך. אם את לא מרוצה מתוכן הקורס, צרי קשר ב-14 הימים הראשונים לאחר הרכישה, ותקבלי החזר מלא.

Get started now!